Používáním webu veraartagri.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
bg_header

AKTUALITY / NOVINKY

Stále hledáme obchodního zástupce

9.08.2022 (10:45)

 

více zde »

USKLADNĚNÍ ÚRODY 2014

5.12.2014

Právě navážíme do našich skladovacích prostor letošní úrodu celeru, mrkvi a cibule. V ideálních podmínkách budou tyto komodity k dispozici našim odběratelům až do léta.

Sezona celeru je v plném proudu!

10.11.2014

Kromě brambor a cibule, je v naší nabídce tradičně i celer! Nabízíme celer volně ložený nebo v big bazích, dle preference zákazníka. Momentálně vám můžeme nabídnout také zelí červené a bílé. Letos jsme poprvé mohli nabídnout okurky nakladačky z Rumunska. Kvalita byla prvotřídní, vhodná jak na zpracování, tak k přímému prodeji a cena příznivá, protože se nejedná o tříděné okurky, ale o mix velikostí.

Aktuální nabídka produktů

1.08.2014

Nabízíme okurky nakladačky původem z Maďarska, jablka na zpracování a samozřejmě novou cibuli z naší vlastní produkce. Zhruba v půli srpna nám přibude v nabídce i červená paprika (čištěná, půlená).

Sklizeň cibule 2014

16.07.2014

Po týdnu deštivého počasí, které znemožňovalo sklizeň, můžeme konečně nabídnout novou cibuli!

Sadba 2014

17.04.2014

Nová sezóna začala a my sadíme brambory pomocí moderních traktorů řízených GPS.

Celer stále v nabídce

28.02.2014

Celerová sezóna ještě nekončí! Stále kvalitní celer na zpracování uskladněn v moderních, počítačově řízených skladech.

USKLADNĚNÍ CIBULE A DALŠÍ ZELENINY

3.12.2013

Sezona je v plném proudě, a my opět uskladňujeme zeleninu jako je: cibule, celer, brambory. Jak už se stalo tradicí, jsme schopní zajistit jakoukoli zeleninu na zpracování: červená řepa, bílé a červené zelí, mrkev, salátové okurky a další.

NABÍDKA MÁSLOVÉ DÝNĚ

7.10.2013

Každý, kdo se trochu zajímá o zdravou výživu asi zaznamenal kolik vitamínu se skrývá v dýni. Proto i my jsme schopni nabídnout máslovou dýni jak na zpracování tak i na čerstvý trh.

Nabídka červené papriky

25.08.2013

Jsme v plném proudu dovozu červené papriky na zpracování. Nabízíme papriku celou nebo půlenou bez semen. Druh odrůdy je rajčinka nebo kapie. Dle požadavku zákazníka je možné domluvit i druh balení a to buď v dřevěných jednorázových bednách nebo ve vratných plastových skládacích přepravkách. U plastových beden se cena papriky navýši o zpáteční dopravu dle destinace.

Opraná mrkev na čerstvý trh

4.07.2013

Ještě pořád jsme schopni nabídnout kvalitní mrkev na čerstvý trh z loňské sezóny. Rádi vyjdeme vstříc i v problematice balení, tak nás neváhejte kontaktovat.

Nabídka mrkve z loňska

28.06.2013

I když se sezona schyluje ke konci, jsme pořád schopni nabídnout mrkev na zpracování z loňské úrody, tak nás neváhejte kontaktovat. V případě, že by jste měli zájem o pranou volejte nebo pište a my vám vyjdeme vstříc.

Výstava v Berlíně-Fruitlogistica 2013

8.02.2013

Ve dnech 6-8.2.2013 proběhla velkolepá výstava Fruitlogistica v Berlíně, které jsme se zúčastnili i my, ale tentokrát jen jako návštěvníci. Opět můžeme potvrdit, že to byla dobrá volba pro rozvoj naši společnosti. Jsme tak o další krok vpřed ke spokojenosti našich stávajících i nových klientů. Těšíme se na vaše objednávky, abychom vás o tom mohli přesvědčit.

NAŠE KANCELÁŘ V ČESKÉ REPUBLICE

kancelar kontakt
logo